• Organize Sanayi Bölgesi 21.Cad. No: 1 - E
    Kayseri / TÜRKİYE

  • +90 352 321 25 55
    lazer@tekistractor.comMobilya Aksesuarları


Evlerinizde kolay yaşamı sağlayacak büyük mobilyalarınızda kullanımı rahat yapabileceğiniz aparatlar bulunur. Bu aparatlar sayesinde eşyalarınızın kullanımları rahat bir şekilde oluşumları meydana gelir.

Evlerin vazgeçilmez ana eşyası mobilyalardır. Bu mobilyalarınızın kullanımında rahatlığa eriştirecek kendisi küçük ama işlevleri büyük olan mobilya aksesuarları sayesinde işleriniz çok daha sağlam gerçekleşir. Kapak sisteminde kullanılan aksesuarlar, çizilmeyi önleyen tapa ve keçeler, tekerlekle, raylar, bağlantı elemanları, teknik malzemeler başlıca sayılan mobilya aksesuarlarıdır. Mobilyanızın ömrünü de uzatabilecek olan bu aparatlar bazı durumlarda şart olarak karşımıza çıkabiliyor. Menteşe tabanları ürünlerin açılıp kapanmasını sağlarken çekmece ve dolap gibi büyük malzemelerin açılıp kapanmasında sürgü sistemleri önemli bir yere sahip oluyorlar. Kısacası evlerin oluşmasında etkili olan mobilyaların bu mobilya aksesuarları sayesinde mobilyalar kullanımı rahat bir şekilde kullanılması sağlanıyor.

Tv Aparatı


Evlerin vazgeçilmez ve sevilen teknolojik eşyası televizyonlar evinizde yer alacağı zaman yerleşimi büyük önem gösterir. İzleme keyfini yaşayacağınız ve daha güvenli olmasını sağlayacak olan TV aparatı duvarınıza televizyonunuzun asılmasını gerçekleştirirler. Televizyona zarar vermeden duvarda yerini almasını gerçekleştirirken teknik bağlaması sayesinde odanızda yer konusunda genişliğin olmasına vesile olur. Dilerseniz televizyonunuz duvarda sabit duruşu sağlanabilirken dilerseniz de hareketli olmasını da sağlayabilirsiniz. Sizin tercihleriniz sayesinde televizyon izleme keyfinizi bu küçük parçalar sayesinde artışını gerçekleştirmiş olursunuz. Televizyonun inç özelliğini dikkate alarak seçilecek bu TV aparatları büyüklüğe göre sağlamlaştırılması yapılır. Bulunduğu konumda güvenli bir şekilde durması sayesinde televizyonunuzun da ömrünün uzamasına da vesile olabilirsiniz.